MAP neboli Místní akční plán vzdělávání je určen po všechny, jimž není lhostejné vzdělávání dětí a žáků.

Jste učitelé, rodiče, vychovatelé¸ pracovníci domů dětí a mládeže či knihoven? Pracujete s dětmi jako profesionál, jako dobrovolník nebo se snažíte dobře vychovat své vlastní děti?

Právě pro vás jsme tu my, nadšenci i profesionálové, shromáždění pod značkou MAP II na Nymbursku. Naší radostnou povinností je sdružovat instituce i jednotlivce z ORP Nymburk, kteří se věnují výchově a vzdělávání budoucích generací, s jediným cílem: společnými silami pro vzdělávání zlepšovat podmínky. Jak? Tím nejosvědčenějším způsobem: setkáváním se, diskutováním, sdílením úspěchů i strastí, podnikáním společných akcí. V praxi jsme si ověřili, že dokážeme organizovat inspirativní semináře, workshopy, exkurze, že se nám daří spolupracovat s aktivními pedagogy v pracovních skupinách. Také, že sázka na přímý kontakt se školami, jejich zřizovateli i zástupci organizací, zabývajících se vzděláváním, je správná cesta. Naše pomoc školám je opřená o znalosti konkrétních podmínek, a tak míří do černého.

Naším společným cílem je dítě, které s radostí chodí do školy!

Inspiraci z uskutečněných akcí i nabídku novinek najdete na těchto webových stránkách, na Facebooku i na Youtube.

MAP II na Nymbursku je výzvou i pro vás! Naše dveře jsou stále otevřené všem, kteří nerezignovali na složitost doby a věří v hodnotu vzdělání. Přijďte, volejte, pište nám, společně dokážeme hodně!

Za realizační tým Šárka Dvořáková (Místní akční skupina Svatojiřský les), Ivana Šmejdová (Město Nymburk) a Milena Válková (MAS Podlipansko)